اطلس جمعیت منطقه 17 شهر تهران

دسته بندي : پروژه های پایانی دانشگاه » رشته جغرافیا

اطلس مجموعه‌ای از نقشه و نمودار و معمولاً نقشه‌هایی از کره زمین است. اطلس‌هایی از سیاره‌های دیگر در سامانه خورشیدی نیز وجود دارند. اطلس‌ها به طور سنتی به صورت کتاب بودند. ولی امروزه اطلس‌های فراوانی به شکل چندرسانه‌ای و به صورت فایل کامپیوتری در دسترس هستند.

همچنین در بعضی از اطلس‌ها می‌توان فهرست همه کشورها و اطلاعات مربوط به آن را مانند جمعیت، پرچم، و واحد پول را یافت. اطلس ها انواع مختلفی دارند که می­توان از اطلس ناحیه ای، اطلس ملی، اطلس شهر، اطلس مدرسه، اطلس توپوگرافی، اطلس های تک موضوعی، اطلس های چند موضوعی و . . . نام برد.

از میان تمام اطلس های موجود ، اطلس های ملی و عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند زیرا این اطلس ها اطلاعات را به گونه ای در اختیار کاربران قرار می­دهند که بتوان با صرف کمترین هزینه و وقت، دیدی کامل از موضوع مورد بحث در مورد یک کشور خاص به دست آورد.

بعد از تهیه اطلس های عمومی تهیه اطلس های تخصصی و موضوعی مورد توجه قرار گرفت. در این فایل پس از تهیه اطلاعات از آمار نامه های شهرداری تهران و استفاده از آمار سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 به صورت تخصصی به صورت نقشه های حرفه ای و نمودار در بستر GIS به بررسی وضعیت منطقه 17 در بین مناطق 22 گانه تهران از لحاظ بعد بعد جمعیت، بعد خانوار، نسبت جنسی، تراکم جمعیت و . . . پرداخته شده است. کاربران محترم می توانند از این فایل در پژوهش ها و مقالات و . . . خود مربوط به منطقه 17 تهران و حتی بقیه مناطق تهران استفاده نمایند . فایل بسیار با کیفیتی هست ؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع شود

دسته بندی: پروژه های پایانی دانشگاه » رشته جغرافیا

تعداد مشاهده: 109 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:

فرمت فایل اصلی: pptx

تعداد صفحات: 85

حجم فایل:24,261 کیلوبایت

 قیمت: 20,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل